Az alapszakasz nyolcadik mérkőzésén is megőrizte veretlenségét az 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem női röplabdacsapata. Az éllovas somogyiak a harmadik helyen tanyázó Balatonfüredet látták vendégül a városi sportcsarnokban, és alig egy óra alatt nyertek 3:0 arányban.

A megilletődöttnek tűnő vendégek 16, 10, majd 15 pontig jutottak, és sokszor már a hatásos hazai nyitások fogadása is gondot okozott nekik. A győztes együttesben Miklai Zsanett 21, Vacsi Evelin pedig 13 pontot szerzett.

Aki lemaradt, itt viszanézheti a teljes mérkőzést:

1.MCM-Diamant KE - Szent Benedek Balatonfüred

Uploaded by KaposPont on 2018-11-10.

1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – Szent Benedek Balatonfüred 3:0 (16, 10, 15)
Kaposvár, 300 néző. V.: Halász T., Vígh A.

Kaposvár: Harmath 6, Miklai 21, Héri 4, Vacsi 13, Csesljar 3, Iricanin 10. Csere: Hegyi (liberó), Szivós 1. Vezetőedző: Sasa Nedeljkovic.

Balatonfüred: Vasvári E.  5, Sours 8, N. Skoric 4, Jezerniczky 6, Fernandes 1, M. Skoric 9. Csere: Fáth (liberó), Vasvári Zs. 1, Dordzsceren. Vezetőedző: Andrea Milodanovic.

A mérkőzés alakulása. I. játszma: 8:5, 16:11, 21:13. II. játszma: 8:4, 16:5, 21:7. III. játszma: 8:4, 16:7, 21:14.

Címkék: Diamant, női röplabda, Balatonfüred, győzelem, Kaposvár, sport