Az eddig győzelem nélkül álló dunaújvárosiakat fogadta a hazai pályán még veretlen Mágusok kosárlabdacsapata. Ennek megfelelően is indult a találkozó, szokásos kemény védekezéssel, gyors támadás befejezésekkel az 5. percre tíz pont fölé kúszott a különbség (16-4). A negyed második fele hasonló forgatókönyv szerint haladt, így az első játékrész végére lényegében el is döntötte a találkozó kimenetelét a kaposvári csapat. (28-8)

A második negyedben folytatódott a hazaiak meggyőző játéka, a különbség pedig egyre nagyobb lett, így minden játékos játéklehetőséghez jutott már az első félidőben, amely 50-17-es hazai előnnyel zárult.

A második félidőben már nem tartogatott sok izgalmat a mérkőzés. A kaposváriak végig nagyon koncentráltan játszottak, így az előnyt folyamatosan növelve, magabiztos sikert arattak.

A Mágusok legközelebb szombaton 18 órakor lépnek pályára, Dombóváron.