Felváltva estek a kosarak a mérkőzés elején, így a 7. percig nem alakult ki jelentősebb különbség, amikor a vendégeknek sikerült ellépniük. (12-20)

A kialakult különbség a második negyed végéig állandó maradt, bár a kaposváriak már ekkor is pontatlanul játszottak támadásban, a kiváló védekezésük azonban megmaradt. A félidőben kettővel vezetett a Zrínyi. (31-33)

A második félidőt ismét koncentráltan kezdték a kaposváriak, úgy tűnt el tudják dönteni a mérkőzést. (36-47)

Az utolsó negyedben is megmaradt a különbség, a 37. percben azonban a hazaiak utolérték a Zrínyit. (58-58)

A pécsiek a vezetést is átvették, a kaposváriak azonban három perc alatt három triplát szereztek, amivel meg tudták nyerni a mérkőzést.

Ezzel a győzelemmel a Mágusok Zrínyi KK NB II-es kosárlabdacsapata holtversenyben vezeti a Nyugati csoportot. A következő hazai mérkőzésen a Dunaújvárost fogadják november 9-én 19:00-tól.

A Hepp Kupa következő fordulójában az NB1/B-s Bonyhád csapata látogat Kaposvárra október 31-én 19 órai kezdettel.