Új légiós még mindig nem érkezett Somogyba, visszatért viszont Spica, aki rögtön a kezdőcsapatban találta magát Sopronban - kezdi összefoglalóját a bb1.hu. A hazaiak is variáltak, Lemar helyett Supola, Dénes helyett pedig Takács kapott helyet a kezdéskor.

Az SKC kezdett jobban, az első negyed után remek védekezésének köszönhetően már egy híján tízzel vezetett. Nem sokat kellett várni arra a folytatásban, hogy ez megtörténjen. Állandósult a differencia, igaz a csapatok alaposan visszaestek a pontgyártással. A félidőben 37-22 volt az állás.

A szünet után hamar dűlőre vitte a meccset a Sabáli-legénység. Az olló az idő múlásával egyre jobban nyílt, a KKK elvesztette a fonalat, alig-alig talált a gyűrűbe, és kiszállt a versenyből. A hazaiak a végére már az ifit is felküldték a pályára.

Sopron KC - Kaposvári KK 79–57 (22–13, 15–9, 22–13, 20–22)