Az 56 perces találkozón a Budapest-bajnokságban szereplő házigazda az első és a második szettben egyaránt 11-11 pontig jutott, a harmadik játszmában pedig 16 pontot engedélyezett lelkes ellenfelének a korábbi 18-szoros magyar Kupa-győztes Fino. Horváth Kristóf 12, Bögöly Gábor pedig 11 pontig jutott. A Fino legközelebb kedden lép pályára, bajnoki mérkőzésen, a városi sportcsarnokban a  Dunaferr lesz az ellenfél.

TFSE - Fino Kaposvár SE 0:3 (-11, -11, -16)

Budapest. V.: Takács, Mocsnik.

TFSE: Szappanos D. 7, Marosi 2, Lónárt 7, Komár 8, Nagy G. 1, Németh Sz. Edző: Szappanos Máté.

Fino: Kalmár 5, Keen 3, Bögöly 11, Nagy J. 5, Nagy P. 4, Bozóki 5. Csere: Pápai, Kiss M. (liberók), Horváth K. 12, Kulcsár 1, Szabó Barna 8, Szabó Bence 1. Vezetőedző: Demeter György.

Az eredmény alakulása: I. játszma:  5:8, 6:16, 9:21. II. játszma: 6:8, 8:16, 9:21. III. játszma: 6:8, 11:16, 14:21.