A rangos viadalon 15 egyesület sportolói szálltak vízbe, és négy korcsoportban hirdettek győzteseket. Az A-korcsoportban Bozsó Sára három arany-és egy ezüstérmet szerzett, és a 100 mellen elért eredménye alapján a legeredményesebb női versenyző díját is megkapta.

Hamlin Matthew mindhárom éremből hazahtzott egyet-egyet, és ő nyerte meg az Abay Nemes Oszkár emlékszámot, a 200 gyorsot. A válogatpott uszonyosúszó, Varga Krisztina ebben a sportágban is remekelt, egy első és egy második helyet könyvelhetett fel.

Ugyancsak felállhatott a pécsi dobogó tetejére Lengyeltóti Bence és Hamlin Dorothy. Az Adorján egy mix váltó második és harmadik helyezést is begyűjtött. A sportolókat Kovács László mesteredző, Hajdu Sándor és Lábodi Laura készítette fel.

Címkék: 1.MCM-Diamant Adorján SE, Hamlin Matthew, Bozsó Sára, sport