2018.10.18 - Csütörtök
Lukács
8ºC / 20ºC
Borult

Ismét érmet szerzett a strandröpis duó 2018. Augusztus 08. - Szerda 10:52 | Címkék: Strandröplabda, Lutter Eszter, KAPOSVÁR, Sport, Szombathelyi Szandra, bajnokság

Lutter Liza és Szombathelyi Kitti a Larapop Fesztiválon léptek homokra.

A zene mellett a sport is főszerepet kapott a Budapesten megrendezett Larapop Fesztiválon. A strandröplabda pályán négy női páros mérte össze egymással az erejét, és az erős mezőnyben ott volt a Lutter Liza, Szombathelyi Kitti duó is.

A Kaposvári Röplabda Akadémia párosa az első két mérkőzését egyaránt 2:0-ra nyerte, előbb a Czene, Orbán, majd a Lakatos, Vercseg kettőst sikerült felülmúlni.

Az első hely sorsáról döntő rangadón a somogyi lányok szoros, izgalmas csata végén maradtak alul 2:1 arányban a Dénesi, Győri egység ellen. Lutterék így végül a meghívásos torna második helyén zártak.

A RÖAK párosa a jövő héten Szlovéniában, a nemzetközi MEVZA-tornán próbál szerencsét.