Újabb értékes helyezéseket szereztek a Kaposvári Vízügyi SC versenyzői az elmúlt hétvégén. Szolnok adott otthont az idei serdülő, ifjúsági és U23-as kajak-kenu magyar bajnokságnak, és a fiatalok összesen 20 bajnoki ponttal gazdagodtak.

A fiúknál egy érem született: a 3X200 méteres váltó, Tóth Barna - ifj. Faludy András – Tóth Adorján összeállításban a harmadik helyen ért célba, Az ifjabb Faludy, Tóth Adorján duó kétezer méteren hatodik, 500 méteren nyolcadik, ezer méteren pedig kilencedik lett.  A Kardos Olivér – Szerafin Dániel – Tóth Barna váló korosztályában hatodikként végzett.

A lányok mezőnyében Spingár Petra és Stadler Dóra kajak kettesben, négyezer méteren a negyedik, 500 méteren pedig a kilencedik helyen zárt – tájékoztatta oldalunkat Faludy András vezetőedző.