A párharc első, gólgazdag mérkőzéséhez képest sokkal óvatosabban játszottak a csapatok a kilencedik helyért folyó párharc második meccsén. Összesen két gól esett az első negyedben, mindkettőt a hazai csapat lőtte.

A második negyed egészen hasonlóan alakult csak épp fordított előjellel. A pécsiek 2 gólt vágtak a házigazdáknak, így egyenlő állással mehettek szünetre a csapatok.

A második félidő is ugyanolyan kiélezett csatát hozott, mint az első. A harmadik negyed 2-3-as eredményt hozott, így a KVK-nak hajtani kellett a győzelemért.

A záró negyedben Varga Zsolt tudott egyenlíteni, majd az utolsó másodpercekben Sántavy gólja döntötte el a mérkőzést.

A Kaposvári VK legyőzte tehát a PVSK csapatát 7:6 arányban, ami azt jelenti hogy szerdán Pécsen dől majd el, hogy kié lesz a OB I-es bajnokság kilencedik helye.

Aki lemaradt itt visszanézheti a meccset teljes hosszában!