2018.10.22 - Hétfő
Előd
7ºC / 14ºC
Borult

Élő: Újra Kazincbarcikán lép pályára a Fino 2018. Május 12. - Szombat 15:49 | Címkék: Sport, FINO, Kazincbarcika, meccs

Szombaton 17.30 órától a negyedik mérkőzéssel folytatódik a férfi röplabda-bajnokság döntője.

A Vegyész 2-1-re vezet a címvédő Fino ellen, és ha újra nyer, megszerzi a bajnoki címet.

Kaposvári szempontból nagyszerűen indult az idei finálé, ugyanis a Fino remek játékkal győzött 3-2-re Barcikán. A folytatásban az alapszakasz győztese előbb a somogyi megyeszékhelyen egyenlített, majd saját otthonában magabiztosan hozta a harmadik meccset.

Szombaton adott a feladat: újra bravúr kell ahhoz, hogy a párharc két résztvevője hétfőn este, Kaposváron léphessen pályára.