Őrzi jó tavaszi formáját a META FITTNESS legénysége, zsinórban harmadik győzelmüket aratták. Rangadót nyert az M-Car és az Alibi gárdája, és továbbra is tartják dobogós helyüket a tabellán. Nagy különbséggel nyert az Orci alakulata, és szintén hetet rúgott a Lechler Autófesték csapata. Nyert a fordulóban a QLR PC Bontó, a Nyár FC volt a szenvedő fél. Gólzápor mérkőzést hozott a Béke étterem és az Amatőrök összecsapása, 7-7 lett a találkozójuk végeredménye.

Maker Autó Kupa - II. osztály eredményei:

Royal Fröccs-META FITTNESS 2-4
Góllövő: Mayer Barna 2, ill. Karancz 2, Antyipenkó, Takács.

A játéknap első mérkőzésén végig a META FITTNESS irányította a játékot, az ellenfele zárkózni próbált, de erőfeszítései ellenére sem sikerült pontot szereznie.

Nyár FC-QLR PC Bontó 1-3
Góllövők: Pintér, ill. Lakatos 2, Száraz.

Egy félidőn át jól tartotta magát a Nyár FC legénysége, de a későbbiekben a QLR felülkerekedett, és ha nehezen is, de megnyerte a találkozót.

Polgármesteri Hivatal-Orci SE 2-7
Góllövők: Hanusz, Pintér, ill. Bene 4, Glós 2, Nürnberger.

A játék minden elemében jobbnak bizonyult a mai napon az Orci SC. Bene Gergő négy találatának is köszönhetően nagyarányú győzelmet aratottak.

M-Car Bérautó-Matracvarázs 3-2
Góllövők: Horváth 2, Tollár, ill. Víg, Major.

A nap rangadója színvonalas küzdelmet hozott, mindkét csapat a győzelemre játszott. A Matracvarázs vezetett, de a listavezető meg tudta fordítani az ütközetet.

Somogy Sportja All Stars-Lechler Autófesték 4-7
Góllövők: Márton 2, Sulyán, Nieselberger, ill. Bükfa 3, Balogh 2, Huzmi, Major.

A mezőnyben egyenrangú ellenfélnek bizonyult a Somogy Sportja, de sorra kihagyta a helyzeteit, még kisbüntetőt is hibázott, így nem volt esélye a pontszerzésre.

Alibi FC-Orci Feed 5-1
Góllövők: Fónai 3, Széphelyi 2, ill. Carlos.

Jó iramú mérkőzést láthattunk, az eredmény nem tükrözi hűen a játék képét. Az Orci Feed 3-4 kapufát is rúgott, büntetőt is hibázott, így nem tudtak egyenlíteni és pontot szerezni a fordulóban.

Béke étterem-Amatőrök 2011 7-7
Góllövők: Őszi 3, Golita 2, Balogh 2, ill. Váli 3, Szőke Z, Szőke B, Kukuly, Parragh.

A félidőben már 5-1-re vezetett az Amatőrök gárdája, de előnyüket nem tudták a meccs végéig megőrizni. A védekezéssel egyik csapat sem törődött igazán a sok gólt hozó találkozón.