Nagyszerűen kezdtek Zarka Péter tanítványai a Nyíregyháza ellen, az első szettet szinte végig vezetve be is húzták a hazaiak.

A második felvonás már a vendégekről szólt, akik Valdez vezérletével egyenlíteni is tudtak.

A folytatásban ismét erőre kaptak a Diamant-lányok. A harmadik felvonás igazi ki-ki játékot hozott, amiből megint a kaposváriak jöttek ki jobban, így ismét átvették a vezetést a hazaiak.

A negyedik játékrészben ott folytatták Fábiánék, ahol a harmadikban abbahagyták. Hamar 4-5 pontos előnybe kerültek a kaposváriak, ami aztán elbizonytalanította a vendégeket.

A szett hajrájára tovább nőtt a két csapat közötti különbség, melynek végén a Diamant és szurkolóik együtt ünnepelhették az újabb Extraligás-győzelmet.

Így látták a mesterek az összecsapást:

1.MCM-DIAMANT KAPOSVÁRI EGYETEM - FATUM NYÍREGYHÁZA 3:1 (20, -16, 22, 17

Kaposvár, 450 néző. Vezette: Adler, Bátkai-Katona.

Kaposvár: IRICSANYIN 16, Sitkey 1, HORVÁTH A. 15, ARAUJO 15, LEIDGEB 11, Fábián 3. Csere: Csitári (liberó), Harmath 5.

Vezetőedző: Zarka Péter.

Nyíregyháza: G. Francesco 2, Matics 12, Kalotai 6, VILLÁM 12, VALDEZ 17, Rutarova. Csere: Tóth F. (liberó), Kalicsanyin 12, Kotormán, Varga 1.

Vezetőedző: Horváth András.

Az eredmény alakulása. 1. játszma: 8:7, 16:14, 21:16. 2. játszma: 4:8, 7:16, 11:21. 3. játszma: 8:5, 16:15, 20:21. 4. játszma: 8:3, 16:10, 21:14.

Nézzék vissza a mérkőzést teljes egészében!

1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - Fatum Nyíregyháza 3-1

Uploaded by KaposPont on 2018-02-11.

Címkék: 1.mcm-diamant kaposvári egyetem, extraliga, nyíregyháza, röplabda, sport