SIM-Team-M-Car Bérautó 9-5
Góllövő: Vadas 5, Simon R. 3, Károli M., ill. Horváth 2, Magyar Cs. 2, Korcsmár.

Az első félidőben jól tartotta magát a csere nélkül felálló M-Car, 3-3 volt ekkor az eredmény. A második játékrészben aztán fokozatosan átvette a játék irányítását a SIM-Team és magabiztosan nyert.

WIN-Team 2010- Alibi FC 3-6
Góllövők: Bakos, Carlos, Szilvási, ill. Halász 3, Dobos, Nagy, Katona.

A mezőnyben két egyenrangú csapatot láthattunk, azonban a kapu előtt az Alibi volt határozottabb. 2-1-re még a WIN-Team vezetett a szünetben, de aztán fordított az ellenfele.

Fapuma FC-Két Testvér Pizzéria 0-1
Góllövők: Fila.

A rangadó első félideje tapogatózó játékot hozott, ritkán kerültek helyzetbe a csapatok. A fordulás után már többet támadtak a csapatok, de csak a Két Testvér szerzett gólt, ezzel megnyerte a mérkőzést. A végén a Fapuma folyamatosan támadott, beszorította ellenfelét, de nem sikerült a kapuba találniuk.

Fekete-Sarki Kocsma-Kuvaszok 2-5
Góllövők: Németh 2, ill. Hajas 2, Nagy 2, Ceglédi.

Küzdelmes találkozót hozott a pénteki mérkőzés, a helyzeteit jobban kihasználó, gólratörőbben játszó Kuvaszok gárdája háromgólos győzelmet aratott.