Az ifjúságiaknál hiába vezettek a hazaiak sokáig, a vendégek jó hajrával a maguk javára fordították a mérkőzést. A felnőtt mérkőzés első sorában Kálny remekelt, bár az utolsó pályára elfáradt, így is kiváló eredményt elérve szerezte a hazaiak első pontját. Nagy Gergő a második és harmadik szettben sokat hibázott, ennek ellenére az utolső dobásokig nyílt volt a párharc, melyből ezúttal a vendégek kerültek ki győztesen, így egy sor után a kaposváriak 16 fás előnybe kerültek.

A középső sorban Horváth ugyan az első szettet elvesztette, utána viszont nem adott esélyt ellenfelének, mellyel meg lett a második hazai pont. Kis hiába ütött több fát ellenfelénél, szettpontok tekintetében 3:1-re kikapott, mellyel a csapatpontok ismét kiegyenlítődtek. A hazaiak előnye 57 fára nőtt.
Az utolsó sorra maradt a döntés. Földesinek könnyebb dolga volt, sorra szerezte a szettpontokat, mellyel biztossá vált a hazai győzelem. Némethnek jóval nehezebb dolga volt a vendégek legjobb eredményét előre Telek ellen. Az utolsó pályát 23 fás hátrányból kezdte és remek hajrájának köszönhetően megnyerte ezt a pontot is a Közutasoknak, így a hazaiak 6:2 arányban nyerték a mérkőzést, mellyel jelenleg az előkelő 5. helyet foglalják el a tabellán.