A dunaújvárosiak csak a második szettben tudták megnehezíteni a férfi röplabda NB1 címvédőjének a dolgát, a szettrabláshoz azonban ez is kevés volt.

A Kodály Iskolában rendezett összecsapást végül magabiztosan, 3:0-ra nyerték a hazaiak.

Bögölyékre szerdán viszont már komolyabb kihívás vár, hiszen a listavezető Kazincbarcika otthonában lesz jelenésük.

Fino Kaposvár SE - Dunaferr SE 3:0 (10, 21, 12)

Kaposvár, Kodály iskola, 50 néző. V.: Halász T., Mezei.

Fino: Kulcsár 9, Keen 6, Nikolov 9, Nagy J. 8, Nagy P. 4, Bögöly 2. Csere: Pápai (liberó), Horváth K. 5, Kalmár 12, Kiss M., Szabó Bence. Vezetőedző: Demeter György.

Dunaferr: Tajti 1, Bohnicsek 11, Móró 2, Csizmadia, Hatvany 8, Mihucz 2. Csere: Hartyányi (liberó), Balázs B. Vezetőedző: Tomanóczy Tibor.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:4, 16:7, 21:7. II. játszma: 7:8, 16:14, 21:17. III. játszma: 8:3, 16:5, 21:10.

Demeter György: A mai mérkőzésen kötelező volt a győzelem. Készülünk a szerdai, kazincbarcikai rangadóra.

Tomanóczy Tibor: Csonka csapattal léptünk pályára, a realitásnak megfelelő eredmény született.