A nevező tizenöt csapat három csoportban kezdte az előcsatározásokat. Az első csoport favoritja a Biztató Momentumok gárdája volt, így nem volt meglepetés, hogy pontveszteség nélkül zárták az előcsatározásokat. A második helyre több csapatnak is volt esélye, de végül a Hörpintő FC kaparintotta meg a továbbjutó helyet megelőzve a lelkes játékot mutató Wesr Ham And Eggs gárdáját.

A középső csoport minden idők egyik legkiegyensúlyozottabb csoportküzdelmeit hozta, egy kivételével 1-2 gól volt csupán a mérkőző felek között. A harcos, kemény játékot - ami egyébként sportszerű hozzáállással is párosult - hozó mérkőzések után a csoportgyőzelmet a Dream Team kaparintotta meg, megelőzve a Young Boys csapatát.

A harmadik ötösben ismét találunk egy hibátlan gárdát, ezúttal az Alibi csapata nem talált legyőzőre és biztosan váltotta meg a jegyét az elődöntőre. A második hely sorsa az utolsó mérkőzésen dőlt el, ahol a az Andréka és Fiai gárdájának elég volt egy döntetlen a Cefre FC ellen a továbbjutást érő második hely megszerzéséhez. A negyeddöntőben sokáig jól állt a Young Boys gárdája, de a döntő mérkőzés utolsó perceiben az Andréka és Fiai csapata gólt szerzett, mellyel bejutott az elődöntőbe.

A négy között az első találkozón a Biztató Momentumok gárdája sokáig vezetett a Dream Team ellen, akik előbb egyenlítettek, majd a büntetőpárbajt és behúzták és döntősök lettek. A másik ágon a „túlórázástól” elfáradó Andréka és Fiai csapata kevés ellenállást tanúsított a pontosabb és eredményesebb játékot mutató Alibi ellenében. A döntőben az Alibi gárdája szerezte meg a vezetést a Dream Team ellen, akik a mérkőzés derekán egyenlíteni tudtak, aztán jött egy gyors gólváltás, így ismét döntetlen állást mutatott az eredményjelző tábla. A hajrában jött a harmadik Alibi gól, melyre már nem érkezett válasz, így a Karácsony Kupa győztese az Alibi csapata lett.

A csoport eredményei: Hörpintő FC-Biztató Momentumok 1-4 G.: Pozsonyi ill. Mayer 3, Pajor. Bake Rolls-Adrián és csapata 0-0, Hörpintő FC-West Ham And Eggs 5-3 G.: Pozsonyi 3, Nagy, Vadász ill. Vető 2, Krénusz. Bake Rolls-Biztató Momentumok 2-8 G.: Krakter 2 ill. Bank 2, Mayer, Pajor, Horváth, Kampf, Farkas 2. Adrián és csapata-West Ham And Eggs 3-5 G.: Böndi 2, Márkus ill. Vető 3, Csondor, Móring. Hörpintő FC-Bake Rolls 8-1 G.: Vadász 2, Pozsonyi 2, Házi 2, Balogh, Kishanti ill. Krakter. Biztató Momentumok-Adrián és csapata 3-2 G.: Mayer, Horváth, Bank ill.Böndi, öngól. Bake Rolls-West Ham And Eggs 1-4 G.: Balogh B. ill. Böröczi B, Csondor 2, Móring. Hörpintő FC-Adrián és csapata 2-4 G.: Házi, Pozsonyi ill. Pap, Márkus, Kovács A, Trimmel. Biztató Momentumok-West Ham And Eggs 8-1 G.: Mayer M. 2, Molnár 2, Sólyom, Pajor, Kampf 2 ill. Vető.

B csoport eredményei: Young Boys-Somodor All Stars 1-2 G.: Ács, Major ill. Keresztes. Kuvaszok-Dream Team 1-4 G.: Sznopek ill. Neubauer 2, Fila, Ölbei M. Young Boys-Babai FC 4-2 G.: Kovács R. 2, Keresztes 2 ill. Horváth P. 2. Kuvaszok-Somodor All Stars 0-0. Dream Team-Babai FC 2-1 G.: Neubauer, Mátés ill. Horváth R. Young Boys-Kuvaszok 1-0 G.: Keresztes. Somodor All Stars-Dream Team 2-3 G.: Major 2 ill. Mátés, Fila, Neubauer. Kuvaszok-Babai FC 2-2 G.: Ceglédi, Erdei ill. Horváth R, Horváth P. Young Boys-Dream Team 2-4 G.: Kuti, Keresztes ill. Mátés 2, Fila, Simon. Somodor All Stars-Babai FC 4-5 G.: Hadnagy, Ács 2, Nagy T. ill. Horváth P. 3, Horváth M, Horváth P.

C csoport eredményei: Alibi FC-Cefre FC 5-2 G.: Halász 3, Jutai 2 ill. Orsós, Szalai. Takuma-Team-ea 1-0 G.: Gazdag. Alibi-Andréka és társa 4-1 G.: Jutai, Fónai, Ricardo, Halász ill. Pápai. Takuma-Cefre FC 0-4 G.: Szalai 2, Kiss M. 2. Team-ea-Andréka és fiai 0-5 G.: Pápai 2, Kulcsár 2, Horváth. Alibi FC-Takuma 3-0 G.: Halász 2, Ricardo. Cefre FC-Team-ea 5-3 G.: Kiss M. 2, Szalai, Kocsis, Orsós ill. Rákóczi 2, Mogyorósi. Takuma-Andréka és fiai 1-5 G.: Sólyom ill. Kovács P. 2, Pápai 2, Horváth L. Alibi FC-Team-ea 5-4 G.: Nagy K, Halász, Fónai, Ricardo, Jutai ill. Krakter 2, Mogyorósi, Varga P. Cefre FC-Andréka és fiai 2-2 G.: Pápai, Horváth ill. Szalai, Kocsis.

Negyeddöntők: Hörpintő FC-Young Boys 1-5 G.: Kelemen ill. Kovács 3, Keresztes. Hörpintő FC-Andréka és Fiai 3-3 G.: Házi 2, Pozsonyi ill. Horváth, Pápai, öngól. Andréka és Fiai-Young Boys 2-1 G.: Szia, Horváth L. ill. Kuti.

Elődöntők: Biztató Momentumok-Dream Team 1-1 G.: Mayer Milán ill. Neubauer. Alibi-Andréka és Fiai 6-2 G.:Nagy K. Halász 2, öngól, Jutai, Fónai ill. Kulcsár.

Harmadik helyért: Biztató Momentumok-Andréka és Fiai 6-1 G.: Farkas 2, Horváth T. 2, Mayer Milán, Kampf ill. Horváth L. Döntő: Dream Team-Alibi FC 2-3 G.: Fila 2 ill. Halász, Jutai, Ricardo.

Különdíjasok - a torna legjobb kapusa: Trimmel Patrik (Young Boys), gólkirálya: Halász Roland (Alibi FC) lett 11 góllal.