Zarka Péter csapata a novemberi 3:1-es vereség után, a visszavágón 3:0-ra kapott ki a bajnok és kupagyőztes Békéscsabától.

A somogyiaknak ezzel véget ért a 2017-es esztendő, legközelebb 2018. január 14-én lépnek pályára az Extraligában, a Nyíregyháza otthonában.

Linamar-Békéscsabai RSE–1.MCM Diamant Kaposvári Egyetem 3:0 (7, 15, 20)

Magyar Kupa női mérkőzés, negyeddöntő, visszavágó. Békéscsaba, 800 néző. V.: Soltész, Mezei.

Békéscsaba: Ivanovics, Pekárik, Fresco, Mlinar, Dobi, Koseková. Cs.: Molcsányi (liberó), Szpin, Szedmák, Petrenkó, Ludmán. Edző: Alberto Salomoni.

Kaposvár: Araujo, Leidgeb, Fábián, Iricsanin, Sitkey, Horváth A. Cs.: Csitári, Kanizsai (liberók), Lutter L., Vojnics-Purcar, Harmath, Szívós, Kocsi. Edző: Zarka Péter.

Az eredmény alakulása. 1. szett: 8:0, 11:1, 16:4, 20:5, 23:7. 2. szett: 7:2, 11:5, 15:8, 21:13, 24:14. 3. szett: 3:1, 5:6, 7:6, 9:10, 14:12, 18:14, 22:17.

Címkék: békéscsaba, magyar kupa, 1.mcm-diamant kaposvári egyetem, röplabda, sport