A Zsíroskönyér ismét könnyedén nyert soros ellenfele ellenében, a Fapuma újból rangadót abszolvált, és a Két Testvér gárdája is megszerezte a három bajnoki pontot. Öt alakulat még nyeretlen a pontvadászatban, nekik még nem adatott meg a győzelem érzése.

Az Irodagép kupa eredményei:

Fapuma FC M-Car Bérautó 3-1

Góllövő: Ferenczi 2, Pallósi, ill. Kulcsár.

A nap első mérkőzésén egyenlő erők küzdelme zajlott a játéktéren. A Fapuma jobb helyzetkihasználásának, gólratörőbb játékának köszönhetően nyerte meg a találkozót.

Ebola-Kuvaszok 5-7

Góllövők: Valenta 2, Gadányi 2, Bartal, ill. Hajas 3, Ceglédi, Nagy, Erdei, Blinszki.

Gólgazdag meccset vívott egymással a két csapat. A Kuvaszok biztos vezetésük tudatában könnyelműen játszottak, kiengedtek kicsit, de győzelmük nem forgott veszélyben

Interspájz-Két Testvér Pizzéria 1-3

Góllövők: Sipos, ill. Sólyom, Takács, Neubauer.

A Két testvér végig jobban játszott ellenfelénél, szervezettebbek voltak a találkozó egészében. Fölényüket gólokra váltották, így övék lett a három bajnoki pont.

Bárány Fogadó-Alibi FC 0-4

Góllövők: Nagy, Fónai, Jutai, Dobos.

Az első félidőben még tartotta magát a csere nélkül felálló Bárány Fogadó, csak 1-0 volt az Alibi javára. A második félidőre elfáradt a gárda, és ellenfele biztos győzelmet aratott.

WIN-Team 2010-Fekete-Sarki Kocsma 3-5

Góllövők: Carlos 2, Bakos, ill. Németh 3, Szabó, Papp.

A győztes csapat végig kezében tartotta a mérkőzés irányítását. Félidőben már 3-0-ra vezettek, a WIN-Team próbált egyenlíteni, de ez nem sikerült, az ellenlábasa diadalát nem tudta megakadályozni.

Zsíroskönyér FC-SIM-Team 7-3

Góllövők: Szalai 3, Rákosa 3, Kovács, ill. Balogh 2, Vadas.

A kényszerkapussal felálló SIM-Team ellen a Zsíroskönyér tetszés szerint érte el a találatait. Kemény, küzdelmes első játékrész után már egyértelmű volt, ki nyeri az összecsapást.