Az ifjúságiaknál a kaposváriaknak nem termett babér, a hazaiak könnyedén nyerték a mérkőzést. A felnőtt mérkőzés első sorában lépéselőnybe kerültek az ajkaiak. Magyar és Kálny is kikapott 3:1-re, utóbbinak lett volna könnyebb a pontszerzés, de nagyon gyengén játszott. A hazaiak 41 fás előnyt szereztek.

A középső sorban Németh mindössze fél szettpontot engedett ki a kezéből és 30 fát visszahozott a hátrányból. Nagy viszont nagyon szoros küzdelemben végül 5 fával alulmaradt (ellenfele az utolsó előtti dobásával kilencest gurított), így az ajkaiak 3:1-re vezettek, előnyük azonban 16 fára csökkent.

Az utolsó sorban Földesi és Illés megpróbálták a döntetlen vagy akár a győzelmet megszerezni, ami nem volt egyszerű feladat. Ennek ellenére folyamatosan csökkent a hátrány, az utolsó szettben voltak olyan pillanatok, amikor 10 fa alatt volt a különbség. Az utolsó dobások azonban a hazaiaknak sikerültek jobban, így 6:2 arányban, 19 fával nyerték a mérkőzést.

Egy hét szünet után a Közutasok hazai pályán az FTC csapatát fogadják.