Vasárnap a 4. helyezett Győr-Szol TC-t fogadta a Közutasok-1.MCM Kaposvári TK csapata a teke Szuperliga 6. fordulójában.

Az ifjúságiak mérkőzésén mindkét páros ugyanazt az összfát érte el, így az elég ritkán előforduló döntetlennel zárult az összecsapás.

A felnőtt mérkőzés első sorában Magyarnak és Nagynak is megvolt a lehetősége a pontszerzésre, de mindkettejük párharca az ellenfélnek kedvezett, így a győriek 2:0-ás előnybe kerültek, igaz összfa tekintetében a hazaiak álltak jobban 13 egységgel, mivel Nagy 3:1-es szettaránnyal kapott ki, hiába ütött 24 fával többet ellenfelénél.

A második sorban sajnos egyik hazai sem szerzett szettpontot a kiváló eredményt elérő győriek ellen (636 és 583), így a mérkőzés gyakorlatilag eldőlt, a vendégek 4:0-ra, 121 fával vezettek.

Az utolsó sorban a becsületpont megszerzése volt a cél a hazaiaknál, mely Földesi révén össze is jött, így a Közutasok 7:1 arányú vereséget szenvedtek.

A következő fordulóban a bajnoki címvédő, friss Világkupa-győztes Zalaegerszegi TK vendége lesz a kaposvári alakulat.

Közutasok-1.MCM KTK - Győr-Szol TC   1:7  (3262 - 3406)

Magyar József 541 - Danóczy Richárd 552 (2:2)
Nagy Gergő 577 - Balom Sándor 553 (1:3)
Kálny Krisztián 536 - Budai Ádám 636 (0:4)
Illés Richárd 549 - Koller Dániel 583 (0:4)
Földesi Zsolt 544 - Németh Gábor 521 (3:1)
Németh Tibor 515 - Batki Tamás 561 (1:3)