Az első félidőben bár megvoltak a hazaiak helyzetei, nem sikerült megszereznie a vezetést a Rákóczi csapatának. Egészen a második félidő közepéig kellett az első hazai találatra, amit Ivancsics szolgáltatott.

Ezután azonban jött a dráma, pár percen belül kiállították a hazai csapatból Vachtler Csabát és Ur Lászlót is, miután mindketten összegyűjtöttek 2-2 sárga lapot. A Pénzügyőr nem is késlekedett sokáig, és a 83. percben Esze találatával kiegyenlítettek.

A kaposvári együttes azonban nem hagyta annyiban és dupla emberhátrányban is folyamatosan ostromolták az ellenfél kapuját, míg a 96. percben, az utolsó támadásból ismét Ivancsics talált a kapuba és ezzel kialakult a 2-1-es végeredmény.

Hamarosan érkezünk a gólösszefoglalót és az edzői értékeléseket, alább pedig ha lemaradtak, nézzék vissza a teljes mérkőzést!

Kaposvári Rákóczi - Pénzügyőr

Uploaded by KaposPont on 2017-10-06.

Címkék: Pénzügyőr SE, hazai pálya, Waltner Róbert, NB3, Kaposvári Rákóczi, sport