Újabb nagy nemzetközi sikert ért el a kaposvári sport!

Fantasztikus egyéni csúccsal szerzett világbajnoki címet Hamlin Dorothy az oroszországi Tomaszkban zajló junior uszonyosúszó világbajnokságságon!

Az 1. MCM- Diamant Adorján SE sportolónője a viadal második napján a 200 méteres uszonyos gyorsúszó szám végén szerezte meg az első helyet. Az ezüstérmet csapattársa, a még ifjúsági korú Stadler Csenge hódította el, aki két másodpercet faragott a korosztályos magyar rekordból.

Stadler Bence szintén 200 méteren volt érdekelt, és szoros versenyben, alig lemaradva a dobogóról, a negyedik helyen zárt. Semostyán Róbert 1500 méteren, egyéni csúccsal a nyolcadik helyen ért célba.

Címkék: Hamlin, Stadler, Semostyán, Adorján, világbajnok, uszonyos, Kaposvár, sport