A Fino és a Kaposvári Röplabda Akadémia három játékosa: Kiss Máté, Szabó Bence és Szabó Barna a legutolsó mérkőzésen is pályára léphetett.

Magyarország - Lengyelország 0:3 (–15, –18, –17)
Győr, Egyetemi Sportcsarnok, 150 néző. V: Seifried, Kozlova

Tomanóczy Tibor, a magyar csapat mestere a mérkőzés után így összegzett: "Enerváltan kezdtük a mai meccset a tegnapi négy szettes mérkőzés után. Amit tudtak a fiúk, azt kihozták magukból tegnap. Voltak periódusok, amikor talán lett volna egy pici esélyünk, hogy felvegyük az ellenféllel a harcot. A lengyel csapat odatette magát, megérdemelten nyerték a mérkőzést."

Magyarország: Flachner 9, Horváth K. 4, Kiss Marcell 2, Kiss Máté 2, Szabó M. 5, Szabó Bence. Csere: Hartyányi (liberó), Csizmadia 1, Lukács 3, Móró, Szabó Barna 5. Szövetségi kapitány: Tomanóczy Tibor

Lengyelország: Adamczyk 6, Czyrnianski 11, Firszt 8, Kapica 20, Michalak 6, Prokopczuk. Csere: Jezierski 1, Slugocki 3, Szymura, Zagula 6. Szövetségi kapitány: Maciej Zendel

Az eredmény alakulása: I. szett: 8:4, 16:10, 21:12. II. szett: 8:4, 16:9, 21:11. III. szett: 8:4, 16:9, 21:10