Felkészülési meccset játszott Kaposváron, a Cseri úton a Ferencváros és a horvát Slaven Belupo, akik a 10 csapatos bajnokságban végül a 7. helyen zártak - írja a Goal.com.

Az első félidőben Lovrencsics Balázs hibázott ziccerből, a túloldalon pedig Dibusz hárította a vendégek próbálkozását.
A második játékrész 10. percében újra Lovrencsics próbálkozott, de lövését védte a vendégek kapusa. Nem sokkal később csereként beállt a Norvégok ellen bombázó Priskin Tamás, akinek gyorsan volt két próbálkozása is, de sikertelenül.

A 73. percben aztán egy szögletet követően megszerezték a vezetést a horvátok Sarlija találatával. A hajrában még próbálkozott a Fradi, de az eredmény nem változott: Ferencváros - Slaven Belupo 0-1

Címkék: felkészülési meccs, Ferencváros, Fradi, labdarúgás, sport, Kaposvár