Fressnapf 170713-170723 hirdetés
2017.07.22 - Szombat
Magdolna
22ºC / 35ºC
Tiszta égbolt
Hajrá magyarok!
Javában zajlik a vizes vb

Hazai pályán meccselnek a Fino és a Diamant juniorjai 2017. Május 24. - Szerda 11:35 | Címkék: Junior, FINO, döntö, Sport, Diamant, bajnokság

Mutatjuk a menetrendet és már most szólunk, hogy a finálékat élőben közvetítjük.

Újabb rangos röplabdás esemény házigazdája lehet a somogyi megyeszékhely: az előttünk álló hétvégén, május 26. és 28. között rendezik meg az 1. MCM-RÖAK Országos Junior Bajnokság döntőjét.

A hat leány és hét fiú csapat három helyszínen küzd majd a végső helyezésekért, és ott lesz a mezőnyben a Fino Kaposvár, valamint az 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem együttese is.

A Magyar Röplabda Szövetség 2012 és 2014 után újra a kaposvári klubokat kérte fel a juniordöntő megrendezésére, és a Röplabda Akadémia, a Fino, valamint a KNRC ezúttal is közösen hozza tető alá a háromnapos, nagy érdeklődésre számot tartó viadalt. Ez az a korosztály, amelyben a somogyi leányok és fiúk is elverekedték magukat a hatos fináléig.

A Fino a várakozásoknak megfelelően egyenes ágon, az alapszakaszban elért harmadik helyével biztosította be szereplését, az 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem fiataljai pedig az alapszakasz ötödik helye után, a hazai rendezésű elődöntő tornáról jutottak be a döntőbe. A pénteken kezdődő és vasárnap délután véget érő tornán mindkét csapatunk szeretne dobogós helyezést elérni.

Pénteken 10 órától a csoportmérkőzések szerepelnek a programban, szombaton a keresztjáték és az elődöntő következik a sorban, vasárnap pedig a helyosztókkal ér véget a küzdelem. A lányok pénteken és szombaton a Kodály iskola tornatermében lépnek pályára (első meccsüket 13 órakor játsszák a Békéscsaba ellen), a fiúk otthona pedig a Táncsics sportcsarnoka lesz az első két napon (bemutatkozás ugyancsak pénteken 13 órakor, a Dunaferr ellen). A két bronzmérkőzést és a két döntőt a városi sportcsarnokban rendezik vasárnap.

Lányok:

A-csoport: 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem, Békéscsaba, UTE

B-csoport: Nyíregyháza, Gödöllő, Vasas Óbuda

Fiúk:

A-csoport: Vegyész RC Kazincbarcika, Pénzügyőr, Fino Kaposvár, Dunaferr.

B-csoport: Szolnok, PTE-PEAC, HÉP-Kecskemét

2017. május 26. (péntek) - LEÁNY (Kodály iskola):

10.00 Békéscsabai RSE - UTE

11.30 Gödöllői RC – Vasas Óbuda

13.00 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – Békéscsabai RSE

14.30 Nyíregyháza – Gödöllői RC

16.00 UTE - 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem

17.30 Vasas Óbuda –Nyíregyháza

2017. május 26. (péntek) - FIÚ (Táncsics Mihály Gimnázium):

„A” pálya

10.00 Vegyész RC Kazincbarcika – Dunaferr SE

11.30 PTE-PEAC – HÉP Kecskeméti RC

13.00 Vegyész RC Kazincbarcika – Pénzügyőr SE

14.30 Szolnoki Főiskola RKSI – PTE-PEAC

16.00 FINO Kaposvár SE – Vegyész RC Kazincbarcika

17.30 HÉP Kecskeméti RC – Szolnoki Főiskola RKSI

„C” pálya

10.00 Pénzügyőr – FINO Kaposvár SE

13.00 Dunaferr SE – FINO Kaposvár SE

16.00 Pénzügyőr SE – Dunaferr SE

2017. május 27. (szombat) - LEÁNY (Kodály iskola):

10.00 A2-B3. helyezett (középdöntő)

12.00 B2-A3. helyezett (középdöntő)

16.00 B1- A2-B3. győztes (elődöntő)

18.00 A1- B2-A3. győztese (elődöntő)

2017. május 27. (szombat) - FIÚ (Táncsics Mihály Gimnázium):

9.30 A2-B3. helyezett (középdöntő)

11.00 B2-A3. helyezett (középdöntő)

12.30 A4 – A2-B3 vesztes (5-7. helyért)

14.00 B1 – A2-B3 győztes (elődöntő)

15.30 A1 – B2-A3. győztes (elődöntő)

17.00 A4 – B2-A3 vesztes (5-7. helyért)

2017. május 28. (vasárnap) - FIÚ:

9.00 Mérkőzés az 5. helyért, Kodály iskola

9.00 Mérkőzés a 3. helyért (Városi Sportcsarnok)

15.00 Mérkőzés az 1. helyért (Városi Sportcsarnok)

2017. május 28. (vasárnap) - LEÁNY:

11.00 Mérkőzés az 5. helyért, Kodály iskola

11.00 Mérkőzés a 3. helyért (Városi Sportcsarnok)

13.00 Mérkőzés az 1. helyért (Városi Sportcsarnok)

KÖZÖS EREDMÉNYHIRDETÉS: 17.00 (Városi Sportcsarnok)

Vissza az előző oldalra

Weboldalunk a használat elősegítése és a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket, "cookie"-kat használ.
A böngészés folytatásával jóváhagyja a sütik használatát. Bővebb információ

Bezárás