A fővárosban elszenvedett 3:2-es vereség után, hazai környezetben szerettek volna javítani a Kaposvári HC jégkorongozói. Francsicsék idei utolsó mérkőzésüket játszották a Jégcsarnokban, a White Sharks ellen pedig mindenképpen győzniük kellett volna ahhoz, hogy egyenlítsenek az 5-6. helyért kiírt, két győzelemig tartó párharcban.

null

Timaru góljával már 1 perc után vezettek Kaposváron a vendégek, amit Tamás Kevin még ki tudott egyenlíteni. Ezután Paska vezérletével ellépett a White Sharks 5-1-re, amely végzetesnek bizonyult a hazaiak számára.

Sipos még a harmadik harmadban szépíteni tudott, ezzel azonban ki is alakult az 5-2-es végeredmény. A kaposvári hokisoknak azonban így is járt a vastaps a mintegy száz szurkolótól.

null

A KHC ezzel a hatodik helyen zárta a 2016-2017-es pontvadászatot.

OB IV-es jégkorongbajnokság rájátszás az 5-6. helyért

KAPOSVÁR HC SE - WHITE SHARKS HC 2:5 (1:3, 0:2, 1:0)

Az egyik fél második sikeréig tartó párharc végeredménye: 2-0 a White Sharks javára.