A VIII. Kapospont Kupa városi kispályás labdarúgó torna második selejtezőnapján az utolsó előtti mérkőzésig nyílt volt a továbbjutás kérdése.

Az Eötvös Műszaki Középiskola csapata minden mérkőzését meg tudta nyerni, így a csoportelsőséget is megszerezte. A második helyért nagy csatát vívott a Kinizsi Élelmiszeripari és a Lamping Építőipari csapata. Kettejük párharcában a Kinizsiseknek a döntetlen is elegendő lett volna, és noha az első félidő alapján úgy tűnt, ez meg is lehet, sőt, az Építőipari a helyzetei mellett a büntetőt is kihagyta, mégis utóbbi jutott tovább. A második félidőben ugyanis rákapcsoltak Takács Krisztián tanítványai, és 5-0 arányban kiütötték a kedvüket vesztő Élelmiszeriparisokat.

A negyedik helyet négy ponttal a Gyakorló szerezte meg, az ötödik helyen pedig a Katolikus Gimnázium egylete végzett. Az elődöntőben így a Táncsics az Építőiparival mérkőzhet majd, a Széchenyi pedig az Eötvös gárdájával.

Eredmények:

Eötvös – Katolikus 6-0
Gól: Mayer 2, Orsós Vendel 2, Kesztyűs, Halász

Gyakorló – Építőipari 4-4
Gól: Jasek 2, Pati, Zóka, illetve Nagy, Csáki, Orsós, Poór

Eötvös – Kinizsi 10-2
Gól: Halász 3, Orsós Viktor 2, Vígh 2, Mayer 2, Kesztyűs, illetve Büki L., Balogh Zs.

Eötvös – Gyakorló 7-2
Gól: Mayer 2, Halász 2, Kesztyűs, Orsós Viktor, Orsós Vendel, illetve Jasek, Zóka

Építőipari – Kinizsi 5-0
Gól: Csáki 2, Orsós 2, Poór

Gyakorló – Katolikus 1-0