2017.03.26 - Vasárnap
Emánuel
5ºC / 12ºC
Tiszta égbolt

Remekeltek a kaposvári látványtáncosok 2017. Március 20. - Hétfő 14:35 | Címkék: Sport, Nita, Látványtánc, Crystal

A Crystal SC és a Nita Dance Club is helyt állt a hétvégi területi bajnokságon.

Kíválóan indult a Crystal SC éve. Az elmúlt két hétben két versenyen is remekeltek Takács–Békés Zsanett tanítványai. A táncosok „A” kategóriában először Kozármislenyben az Aranyszalag Kupán vettek részt, március 12-én, majd 18-án a Magyar Látványtánc Szövetség által megrendezett kaposvári területi bajnokságon is felléptek.

null

A Nita Dance Club pedig 117 táncossal vett részt a szervezett Kaposvári Területi Bajnokságon. Az indított 14 produkcióból 12 arany minősítést szerzett, és 3 különdíjat is a tánciskolának ítéltek a nap folyamán.

null

Aranyszalag kupa eredményei:

CRYSTAL SC:

Rácz Dorottya: Gravitáció 1. hely és támogatói különdíj

Fülöp Kitti Mariann: Inkognitó 1. hely és támogatói különdíj

Szücs Boglárka: Santa Baby 1. hely és szakmai különdíj

Balog Larina, Polák Boglárka, Szücs Boglárka: Bűvölet 1. hely

Lights Off : Barabás Anett, Biczó Lili, Fülöp Kitti Mariann, Juhász Kata, Németh Dorina, Takács Dalma, Rácz Dorottya, Szerafin Luca, Máté Petra, Polák Barbara 1. hely és támogatói különdíj

Tövismadarak: Balog Larina, Csapó Anna, Csontos Dorina, Herczeg Fruzsina, Horváth Réka, Kausz Kitti, Mányoki Fanni, Pálmai Eszter, Polák Boglárka, Ságvári Dorina, Sipos Dorottya, Szücs Boglárka, Tallián Liza, Varga Jázmin 1. hely

Takács Dalma-Rácz Dorottya: Alibi 1. hely és támogatói különdíj, illetve a rendezők által felajánlott tortát is a lányok nyerték

Máté Petra: Impossible 2. hely

Balog Larina: Aloha 2. hely és támogatói különdíj

Takács Dalma: Glory 2. hely

Juhász Kata: Honeymoon 2. hely

Magyar Látványtánc Szövetség Területi Bajnokság eredményei:

CRYSTAL SC

13 koreográfiából 11 1. helyezett lett, és 2 különdíjas, mellyel a csapat a kaposvári bajnokság éremtáblázatát vezeti „A” kategóriában.

Gyermek kategória:

Balog Larina: Aloha Majorett és twirling egyéb szerrel egyéni 1. hely

Szücs Boglárka: Santa Baby Gimnasztikus látványtánc egyéni 1. hely

Balog Larina, Polák Boglárka, Szücs Boglárka: Bűvölet Gimnasztikus látványtánc trió 1. hely

Tövismadarak: Látványtánc formáció 1. hely

tagjai: Balog Larina, Csapó Anna, Csontos Dorina, Herczeg Fruzsina, Horváth Réka, Kausz Kitti, Mányoki Fanni, Pálmai Eszter, Polák Boglárka, Ságvári Dorina, Sipos Dorottya, Szücs Boglárka, Tallián Liza, Varga Jázmin

Junior kategória:

Máté Petra: Impossible Látványtánc egyéni 1. hely

Rácz Dorottya: Gravitáció Gimnasztikus látványtánc egyéni 1. hely és legjobb előadásmód különdíj

Fülöp Kitti Mariann: Inkognitó Majorett és twirling egyéb szerrel egyéni 1. hely

Juhász Kata-Szerafin Luca: Ice Baby Gimnasztikus látványtánc duó 2. hely

Lights Off: Látványtánc csoport 1. hely

tagjai: Barabás Anett, Biczó Lili, Fülöp Kitti Mariann, Juhász Kata, Németh Dorina, Takács Dalma, Rácz Dorottya, Szerafin Luca, Máté Petra, Polák Barbara

Felnőtt kategória:

Takács Dalma: Glory Művészi látványtánc, modern tánc egyéni 1. hely

Juhász Kata: Honeymoon Majorett és twirling egyéb szerrel 1. hely

Takács Dalma-Rácz Dorottya: Alibi Művészi látványtánc, modern tánc duó 1. hely és legjobb előadásmód különdíj

Kezdet: Nyílt kategória csoport 2. hely

tagjai: Budavári Dóra, Kiss Tamara, Kovács Beatrix, Máté Veronika

Az egyesület versenyzőinek felkészítői:

Takács – Békési Zsanett vezetőedző, Horváth Rebeka, Orosz Zsuzsa, Márvai Csenge, Kiss Tamara, Kelemen Brigitta edzők

NITA DANCE CLUB

DREAMERS - Felnőtt formáció "A" - Arany minősítés + Kiemelkedő koreográfia különdíj
3MINDCREW - Felnőtt trió "A" - Arany minősítés + Kiemelkedő előadásmód különdíj
LOONEY GANG - Gyerek formáció "B" - 1. hely + Kiemelkedő koreográfia Különdíj
TRIBALcultur. - Junior formáció "A" - Arany minősítés
HOMIES - Felnőtt csoport "A" - 1. hely
BRO - Junior csoport "A" - Arany minősítés
TENDERNESS - Felnőtt formáció "A" - Arany minősítés
ROSTÁS ANITA - Felnőtt szóló "A" - Arany minősítés
KOVÁCS DORINA - Junior szóló "B" - 1. hely
DLINE JR - Junior formáció "B" - Arany minősítés
BABYDOLLZ - Felnőtt formáció "B" - Arany minősítés
DLINE DUO (Dorina & Kíra) - Gyerek duo "B" - Arany minősítés
BRILLS - Felnőtt csoport "A" - 2. hely
DLINE KIDS - Gyerek formáció "B" - 2. hely

Vissza az előző oldalra

Weboldalunk a használat elősegítése és a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket, "cookie"-kat használ.
A böngészés folytatásával jóváhagyja a sütik használatát. Bővebb információ

Bezárás