Az 1. MCM-Diamant Adorján SE négy sportolója vett részt a Hódmezővásárhelyen megrendezett Tavaszváró Nemzetközi Úszóversenyen. A nemzetközi eseményen 47 csapat 718 versenyzője szállt vízbe, és a magyarok mellett szerb, román és francia klubok képviselői is elindultak.

Tiszperger Júlia 100 gyorson bronzérmet nyert, emellett 200 vegyesen és 200 gyorson két új egyéni csúcsa mellé bővítette szintjeit a nyári korosztályos országos bajnokságra, amelyen így immár hét távon indulhat majd.

Ötvös Korina egy kisebb betegség után is remekül teljesített, hiszen 50 és 100 mellen is ezüstérmet szerzett. Ez utóbbi távon neki is sikerült szintet teljesítenie a korosztályos bajnokságra. Testvére, Ötvös Réka is szépen faragott időeredményein, és ért el jó helyezéseket. Tiszperger Dorina képviselte a nagyokat, és 200 mellen sikerült három percen belüli időeredményt úsznia, ami hatalmas egyéni csúcs. Az Adorján a csapatversenyben a 35. helyen végzett.

Címkék: tavaszváró, Adorján SE, MCM, úszás, verseny, Kaposvár, sport