A bejező menetben az esélyesek nyertek, kivéve a Két Testvér gárdáját, aki csak döntetlent ért el, így lecsúszott a dobogóról.

A záró találkozó után az eredményhirdetés következett, mely során a dobogósok értékes tárgyjutalmat, kupát és érmet vehettek át. Még a negyedik helyezettnek is jutott díj.

A díjazottak:

1.  Fapuma FC
2.  SIM Team
3.  Bárány Fogadó
4.  Két Testvér Pizzéria

A gólkirálynak járó díjat Ferenczi Márk a bajnok Fapuma játékosa kapta. 23 gólt ért el a terembajnokságban.

Az új helyszín, a Gyakorló iskola fedett műfüves pályája sikert aratott, a csapatoknak tetszett az új játéktér, meg voltak elégedve a körülményekkel, így valószínűleg jövőre is itt kerül sor a terembajnoki küzdelmekre.

Az utolsó forduló eredményei:

FC Kecelhegy-Bárány Fogadó 1-4
Góllövő: Galambos, ill. Németh 3, Horváth M.

Sokáig döntetlenre állt a két csapat összecsapása, jól tartotta magát a Kecelhegy. A második játékrészben azonban az ellenfél kihasználta a védelmi hibákat és megnyerte a találkozót.

Pomeg ABC-SIM-Team 3-4
Góllövő: Gimesi 2, Lassú, ill. Horváth Z. 2, Balogh 2.

Az első játékrészben a csere nélkül felálló Pomeg gárdája 3-0-ra vezetett, de elfáradtak a második félidőre, így a SIM-Team megfordította a mérkőzést.

Zsiroskönyér FC-Unexpected 3-0
Játék nélkül.

Fapuma-Superbody 8-0
Góllövő: Balogh Cs. 2, Ferenczi M. 2, Kampf 2, Pető, Kövy.

A bajnokság végső győztese tetszés szerint érte el góljait a találkozó során, és bajnokhoz méltó, magabiztos győzelmet aratott.

Fekete sarki kocsma-Gi-Fann Focitársulás 5-1
Góllövők: Dobos 2, Vendriczky, Nógely, Horváth, ill. Széphelyi.

A gólratörőbben játszó csapat szerezte meg a három bajnoki pontot, a pontatlanul játszó ellenfelével szemben.

Úgyis Mindegy-Két Testvér Pizzéria 2-2
Góllövők: Perák, Nagy K., ill. Lukács 2.

A második pozícióért küzdő Két Testvér nem tudta térdre kényszeríteni ellenfelét, a döntetlen nekik csak a negyedik helyet jelentette a bajnokság végső összevetésében.

A  BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE:

1      Fapuma FC                         11      9     1     1     63 - 17     28
2      SIM Team                           11      9     0     2     52 - 25     27
3      Bárány Fogadó                   11      9     0     2     36 - 24     27
4      Két Testvér Pizzéria          11      8     1     2     49 - 20     25
5      Úgyis Mindegy                   11      7     2     2     46 - 26     23
6      POMEG ABC                      11      5     0     6     39 - 33     15
7      Fekete-sarki kocsma         11      5     0     6     28 - 29     15
8      Unexpected                         11      5     0     6     39 - 48     15
9      GI-Fann Foci Társulás      11      3     0     8     29 - 43     9
10    FC Kecelhegy                      11      2     0     9     30 - 72     6
11    Zsíroskönyér FC                  11      1     0     10   18 - 48     3
12    Superbody                            11      1     0     10   19 - 63     3

Címkék: irodagép kupa, teremfoci, kispálya, labdarúgás, sport