A Paks új igazolása, Battle öt ponttal indította a meccset, kaposvári oldalon Simms és Cooke válaszolt (5-4) - kezdi összefoglalóját a bb1.hu. Ezt követően azonban nagyon faképnél hagyták a somogyiak a Paksot, négy tripla is utat talált a gyűrűbe, kettőt Frazier, kettőt pedig Wisseh vállalt magára, míg hazai oldalon csak Tiby büntetőzött jól (7-16). A parádés triplamutató a negyed végére sem romlott vendégeknél (6/7, amiből Wisseh és Frazier is hármat vállalt), így 17-31-et mutatott az eredményjelző tíz perc után.

Simms büntetője és Battle triplája jelentette a második etap első mozzanatait, majd Cooke és Frazier tovább gyarapította a hármasok számát a Kaposvárnál (24-41). A Paks azonban nem adta fel, Tiby játéka feljavult, de Gilbert és Will pontjai is kellettek ahhoz, hogy tízen belülre jöjjenek a tolnaiak a szünet előtt (40-47).

Tiby egy Will pedig két triplával nyitott a szünet után, a túloldalon pedig Wisseh és Hendlein csak közelről volt sikeres, így már kettő volt közte a különbség (49-51). Ezután egy 7-0-s kaposvári roham következett, végül két ponttal nyerte a Paks a negyedet, így 59-64-es állásnál fordultak a csapatok az utolsó tíz percre.

A záró negyedben négy perc elteltével ismét feljött két pontra a Paks (70-72), de a Kaposvártól ezúttal 8-0-s sorozat következett, ami után már nem tudott csodát tenni a hazai csapat, így végül 82-78-ra nyert Fekete Ádám együttese.

Atomerőmű SE - Kaposvári KK 78-82 (17-31, 23-16, 19-17, 19-18)