A mérkőzést percről-percre itt közvetítettük. A delfinek.hu pedig így kezdte tudósítását: "a vendégek a bajnoki pontokért zajló csatán túl plusz motivációként a Magyar Kupa negyeddöntős tagságáért is küzdöttek. Ez a kaposváriaknak a legutóbbi forduló során a MAFC elleni idegenben aratott diadal okán már sikerült. a megszokott kezdőötösök feszültek egymásnak ..."

Kaposvári KK–Naturtex-SZTE-Szedeák 89–94 (19–19, 29–18, 15–22, 26–35)

Kaposvár, Városi Sportcsarnok, 800 néző. vezette: Török R., Rácz Zs., Kulcsár T.

Kaposvári KK: Wisseh (11), Duren (12), Cooke (9/3), Hendlein (18/3), Simms (10). Csere: Baki (2), Fodor M. (23/9), Grebenár (-), Papp P. (4), Hock (-). Vezetőedző: Fekete Ádám. Edző: Filipovics Gordan.

Naturtex-SZTE-Szedeák: Boltics (23), Lilov (17/3), Csirics (21/12), Juhos (15/6), Sulovics (13). Csere: Wirth (5/3), Vágvölgyi (-). Vezetőedző: Nikola Lazics. Edzők: Milenko Topics, Simándi Árpád.

Az eredmény alakulása: 3. perc: 6–4, 7. perc: 12–11, 12. perc: 24–21, 17. perc: 43–34, 22. perc: 52–37, 27. perc: 60–53, 32. perc: 63–63, 37. perc: 71–81.

Kipontozódott: Fodor M. (a 40. percben), Baki (a 40. percben), Wisseh (a 40. percben), Sulovics (a 40. percben).

Jók: Fodor M., Hendlein, illetve Boltics, Juhos, Csirics, Sulovics.