Az őszi szezon utolsó fordulóját játszották A Maker Autó kupa – C csoportban a csapatok a szerdai játéknapon. Szoros, küzdelmes találkozók zajlottak a műfüvön, még ha mindegyik végeredmény nem is azt mutatja. A csapatok téli pihenőre vonulnak, kivéve azokat, akik valamelyik terembajnokságban is részt vesznek.

A Maker Autó-C csoport eredményei:

Igal SE-Megmentők 3-4
Góllövők: Tanító 2, Lőrincz, ill. Gazdag G. 3, Gazdag B.
Egyenlő erők küzdelméből a szerencsésebb csapat került ki győztesen a nap első találkozóján. Az Igal egyenrangú csapat benyomását keltette, de ellenfele szemfülesebb volt a kapu előtt, így elvitte a három bajnoki pontot.

M-Car Bérautó-Bárány Fogadó 3-3
Góllövők: Pápai 2, Korcsmár, ill.: Simon 2, Horváth M.
Színvonal, küzdelmes mérkőzést vívott a dobogóra esélyes két csapat. A kapuk felváltva kerültek veszélybe, de végül igazságos döntetlen született.

Matracvarázs-Adrenalin FC 1-1
Góllövők: Major, ill. Magyar.
Egyenlő erők küzdelmét láthatták a kilátogató nézők a nap harmadik találkozóján. A több kapufát rúgó Matracvarázs közelebb állt a győzelemhez, de a lelkesen játszó Adrenalin megmentette az egyik pontot.

Pek-Snack Balatonátúszàs-Royal Fröccs 1-6
Góllövők: Mányoki, ill. Mayer B. 2, Dervalics, Bodrog, Szűcs, Vincze.
A Pek-Snack csapata helyzetek sokaságát hagyta ki, kapufákat rúgott, de a hálót csak egyszer tudták megzörgetni. Nekik semmi, az ellenfelüknek minden bejött, és ezzel sima győzelmet értek el.

Somogy Sportja All Stars-Sim Team 1-7
Góllövők: öngól, ill. László 3, Baksa 2, Simon M., Szilvai.
Az első félidőben egyenrangú ellenfele volt a Somogy Sportja a listavezetőnek, jól tartották magukat, sokáig 0-0-ra álltak. A SIM-Team a második játékrészben kihasználta helyzeteit és megérdemelten nyert.

7. Megmentők                               10    2    1    7   25 - 48    7
8. Igal SE                                       10     2   0   8   32 - 45     6
9. Adrenalin FC                            10     1    3   6   17 - 36     6
10. Royal Fröccs                            9      1    2   6   15 - 33     5