A Fino együttese a harmadik helyen fejezte be az Országos Junior Bajnokság Kecskeméten megrendezett hatos döntőjét.

Németh Ferenc és Varga Péter tanítványai a csoportkörben mindkét mérkőzésüket magabiztosan nyerték: a Dág és a Szolnok ellen is 3:0 arányban győztek, amivel az első helyen végeztek.

A szombati elődöntőben a hazai pályán szereplő és esélyesebb Kecskemét várt a mieinkre, és az alföldiek végül három szettben múlták felül a somogyiakat.

Vasárnap már a helyosztók következtek a sorban, és a Fino nagy csata végén, 3:2 arányban múlta felül a fővárosi Pénzügyőr gárdáját. A magyar bajnoki címet a Dunaferr szerezte meg, miután 0-1-es hátrányból fordítva diadalmaskodott a Kecskemét ellen.

Ezüstérmes a RÖAK a mini fiúk mezőnyében!

Újabb nagyszerű sikert ért el a Kaposvári Röplabda Akadémia fiú szakosztálya: az egyesület fiú mini együttese hat mérkőzést megvívva, nagyot küzdve, a második helyet szerezte meg az Országos Mini Kupa fővárosi döntőjében. A fiatalokat Zarka Péter készítette fel, a helyszínen pedig Sántosiné Oláh Edit irányította őket.