Egy héttel a Videoton elleni döntetlen után újra hazai pályán fogadta aktuális ellenfelét a Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia U17-es együttese. A srácok a fehérváriak ellen háromgólos előnyből hullajtottak pontokat, botlásukat pedig a Diósgyőr ellen igyekeztek kijavítani.

A miskolciak az alsóházban eddig lejátszott 9 forduló alatt egyszer sem kaptak ki, és természetesen Kaposváron sem állt szándékukban megszakítani ezt a sorozatukat.

Az első félidőben mindkét csapatnak megvoltak a helyzetei, a kapuba azonban egyik fél sem tudott betalálni. A gól nélküli első 45 perc után úgy tűnt, ezen a napon egy aprócska találat akár a három pont sorsát is eldöntheti.

A várva várt gól azonban nem született meg egyik oldalon sem, így a csapatoknak be kellett érniük 1-1 ponttal. A Rákóczi ezzel az eredménnyel továbbra is őrzi harmadik pozícióját, a Diósgyőr viszont visszcsúszott a második helyre.