2020.08.11 - Kedd
Zsuzsanna, Tiborc

Magyar ezüst a Négy Nemzet Tornán 2016. Február 13. - Szombat 16:28 | Címkék: Jégkorong, Nemzet, Sport, KAPOSVÁR, négy, torna

Kaposváron az U15-ös válogatott az olaszokkal játszotta a döntőt. Hosszabbítás is volt.

A vezetést a mieink szerezték meg Béres révén, innen azonban fordítani tudtak az olaszok. Nem tartott azonban sokáig a taljánok öröme, hiszen Roczanov és Filip találataival ismét nálunk volt az előny. Kettő perccel a vége előtt azonban jött Cristellon és a 3:3-as eredmény után jöhetett a hosszabbítás.

Ebben viszont ismét az olaszok voltak jobbak és végül Lorenzo Martina góljával megszerezéték az aranyérmet.

A mieink így a második helyen zárták a tornát, míg a harmadik hely a szlovénoké lett.