2018.05.28 - Hétfő
Emil, Csanád

Keményen küzdött a KVK 2016. Január 30. - Szombat 18:35 | Címkék: SZolnok, Vízilabda, OB1, Sport, KVK

Kiélezett, izgalmas játékot hozott a KVK - Szolnok mérkőzés. A csapatok végig két-három gólos különbséggel követték egymást, és csak a végére sikerült elhúznia a vendégnek 11-5-re.

A vártnál szorosabb kűzdelemben maradt alul a Kaposvári Vízilabda Klub a szolnoki gárda ellen. Szécsiék másfél hónapja keményen edzettek és ez meg is hozta gyűmölcsét, hiszen a listavezető ellen az utolsó negyedig meccsben voltak. A Szolnoki Vízilabda Club csak az utolsó percekben tudott 2-3 gólnál jobban elhúzni a kaposváriaktól, így egy végig kiélezett és izgalmas mérkőzéssel örvendeztették meg a kilátogató közönséget.

A mérkőzés végeredménye KVK - Szolnok: 5-11