A kaposvári Berzsenyi Dániel Tagiskola tanulója a Rövidtávú Döntőn a 66 fős mezőnyben az 5. helyet szerezte meg, míg másnap, a Normáltávú Döntőn kitűnő teljesítménnyel szerzett bronzérmet. A pörgős pályákon szoros eredmények születtek, és Kishanti Petrán kívül még a barcsi Horváth Karina, valamint a kaposvári Kaiser Laura, Tóth Blanka és Szilvási Maja verekedte be magát a legjobb húsz közé korcsoportjában.

A kétnapos versenyen összesen több mint 600 versenyző küzdött a helyezésekért. A Diákolimpián nem induló gyerekek és a felnőtt kísérők részére rendezték meg a Zala kupa kétnapos Országos Ranglista Versenyt, és a Zselici Tájfutók közül Galambos Erika és Radó János az az első, Darabos Dominik és Schmal Kinga pedig a második helyen zárt.