Pécsen sem vesztett szettet a Fino férfi röplabdacsapata. Az éllovas kaposváriak az alapszakasz 21. fordulójában a nyolc közé jutáért küzdő baranyaiak otthonában győztek 3:0 arányban.

PTE-PEAC – Fino Kaposvár SE 0-3 (-18, -15, -12)

Pécs, 100 néző. V.: Adler, Vígh A.

Pécs: Fodor 3, Storz 1, Demeter 4, Horváth B. 10, Kiss N. 11, Gyöngyösi 1. Csere: Kaszás (libero), Kovács R. 1, Portik, Szabó G. 1. Vezetőedző: Mészáros Péter.

Fino: Magyar 7, Bagics B. 5, Juhász 3, Németh 11, Bozóki 8, Szabó A. 11. Csere: Deák (libero), Rása 11, Tóth I., Bögöly 1, Pavlényi 2, Keen. Vezetőedző: Demeter György.

Az eredmény alakulása:

I. játszma: 6:8, 13:16, 18:21.

II. játszma: 5:8, 12:16, 13:21.

III. játszma: 5:8, 8:16, 10:21.

Demeter György, a kaposváriak vezetőedzője: "Az első szett elején volt szorosabb az eredmény, utána átvettük az irányítást, és könnyedén szereztük meg a győzelmet. A Sümeg és a Pécs elleni mérkőzés jól szolgálta a felkészülésünket a szerdai, Kecskemét elleni hazai rangadóra."