Az már szombaton eldőlt, hogy a budapesti Eötvös Gimnázium elleni vereség után, nem jutott be a legjobb négy közé a Munkácsy Mihály Gimnázium fiú csapata a kosárlabda VI. korcsoportos országos diákolimpián. Papp Péterék így az ötödik helyért meccselhettek vasárnap délelőtt a Budapesti Gyakorló ellen. A helyosztó nagy küzdelmet hozott végül, ahol egy ponttal, 68-67-re nyertek a fővárosiak. A Munkácsy így a hatodik helyen zárta a tornát.

A döntőt végül a Szombathely és a Paks csapatai vívták egymással, amely szintén kiélezett csatát hozott, melynek a végén 80-76-ra nyertek a paksiak. Érdekesség, hogy a végső győztes egyetlen vereségét pont a kaposváriak ellen szenvedte el, hiszen a csoportmérkőzések során 4 ponttal bizonyult jobbnak a Munkácsy.

A lányok mezőnyében a Pécs végzett az élen, miután simán verte a döntőben a soproniakat. A Munkácsys lányok a nyolcadik helyen végeztek.