Kiemelkedően teljesítettek a Kaposvári Sportközpont és Sportiskola versenyzői a Hódmezővásárhelyen megrendezett Úszó Országos Vidék Bajnokságon. A fiatalok közül Gilincsek András volt a legeredményesebb, aki az 1500 m gyorsúszásban lett vidékbajnok, a 400 m vegyes úszásban pedig másodikként ért célba. Csapattársai közül Bizvurm Bence a harmadik helyen zárt. A leányoknál Balogh Vivien bronzérmet szerzett 400 vegyesen és 200 pillangón. A Harsányi Dorottya, Nagy Alíz, Balogh Vivien, és Király Eszter által alkotott váltó két alkalommal is harmadik lett. A Cápák SE felnőtt válogatott úszója, Dudás Dániel nyolc érmet nyert, amiből négy volt arany.

Az 1. MCM-Diamant Adorján SE fiataljai ugyancsak szorgalmasan termelték az érmeket a vidékbajnokságon. A kaposváriak közül a gyermek korosztályban Stadler Csenge öt arany- és egy ezüstérmet nyert, a serdülő korú Hamlin Dorothy pedig két második helyezéssel gazdagodott. A 4x50 méteres serdülő lány gyorsváltó Hamlin Dorothy, Matesz Viktória, Bozsó Sára, Stadler Csenge összeállításban a harmadik helyen ért célba. A viadalon 44 csapat 376 versenyzője vett részt.

Címkék: hódmezővásárhely, siker, vidékbajnokság, kaposvár, sport