A találkozó első félideje kiegyenlített játékot hozott. A vezető gólt a Rákóczi szerezte meg a 32. percben: Hadaró bal oldali beadása a középen menteni igyekvő védők egyikéről került a hálóba. 0-1.

A 42. percben Kiss Mártonadott jobbról középre,Dominic pedig a kapuba továbbította a labdát. 0-2.

A szünetben a Kaposvár szinte teljes mezőnysort cserélt, és a második félidőben átvette a játék irányítását. A 68. percben Imrő lőtt ziccer-helyzetben Rusák kapusba, a kipattanót pedigNagy E. a felső lécre vágta.

A 86. percben megszületett a harmadik kaposvári gól: büntetőhöz jutott a Rákóczi, és Házi vette be a kaput. 0-3.

Kozármisleny FC - Kaposvári Rákóczi FC 0-3 (0-2)

Kozármisleny, 100 néző. V: Bánfai

Kozármisleny: Molnár P. – Domonkos (Erdős), Fellai, Petrók (Tar), Szabó M. – Fenyvesi, Nagy E. (Szabó P.) – Cziráki (Nagy K.), Lauer, Várda (Valkovics) – Tóth A. (Imrő). Vezetőedző: Németh Zsolt.

Rákóczi: Rusák - Hadaró, Murai, Nagy, Zsdrál, Kiss, Karacs, Kovács O., Jovetic, Dominic, Lakatos. Csere: Házi, Földes, Hampuk, Kovács T., Albert, Bodó, Fejős, Kozics. Vezetőedző: Márton Gábor.

Gólszerzők: Hadaró, Dominic, Házi (11-esből)