Az első mérkőzésen szerzett háromgólos előny nem volt túl megnyugtató, így idegenben is győzelemre tört a somogyi együttes. A zaragozai visszavágó első tíz perce után a hazaiak vezettek egy góllal, ezután a magyar csapat fordított, és Barisz Puhuszki góljának, valamint Piotr Wyszomirski védéseinek köszönhetően 13-12-es előnnyel zárta az első játékrészt.

A fehérorosz irányító és a lengyel kapus a második félidőben igazi vezéregyéniség volt a pályán, és a jó teljesítményeknek köszönhetően a Csurgó öt góllal elhúzott. Az Aragón futott az eredmény után, a CSKK pedig nagyszerű játékkal harcolta ki a győzelmet. Imre Vilmos tanítványai kettős sikerrel jutottak a legjobb 32 közé!
Szép volt, fiúk!

BM Aragón (spanyol)–Csurgói KK 25–28 (12–13)

G: Rial 6, Sorli 5, Carton 4, Pérez 3, Sánchez, Val 2-2, Marcos, Lozano, Postigo 1-1, ill. Puhuszki 9, Szöllősi Sz. 6, Aguirrezabalaga, Lele 4-4, Pordán 3, Nagy M., Vadkerti G., 1-1.
Továbbjutott: a Csurgó, 58–52-es összesítéssel