Mindkét kaposvári résztvevő egyesület az élmezőnyben zárt a Hódmezővásárhelyen megrendezett Béka Derby korosztályos úszóversenyen. A Sportközpont és Sportiskola 74 ponttal a 3. helyen zárt, az Úszó Sportegyesület pedig 67 ponttal az előkelő 5. helyet érdemelte ki. A sportiskola nagy reménysége, a 8 esztendős Harsányi Mátyás 100 gyorson aranyérmes lett, 50 gyorson második, 50 háton pedig harmadik.

Az Úszó SE tehetséges, 7 éves fiatalja, Kováts Alex véghez vitte ugyanezt a bravúrt: ős is megnyerte a 100 gyorsot! A sportiskola versenyzői közül Szántó Réka két bronzérmet szerzett, és a 4X50 méteres fiú gyorsváltó is felállhatott a dobogó harmadik fokára. Az Úszó SE fiataljai közül Posza Dorina két ezüstérmet nyert, Kováts Alex pedig első helye mellé egy másodikat és egy harmadikat is begyűjtött. A klub 4X50 méteres leány vegyesváltója másodikként ért célba.