varga kriszti

A Kaposvári Középület-kivitelező Adorján SE válogatott versenyzője a 100 és az 50 méteres uszonyos gyorsúszó szám után fő számában, 200 méteren is a legjobbnak bizonyult. A szintén kaposvári Pamuki Dávid ugyanebben a versenyszámban, új egyéni csúccsal bronzérmes lett!

Varga Krisztina megadta a módját: a háromnapos viadal mindhárom napján felállhatott a dobogó tetejére! A 17 éves sportolónő pénteken, fő számában, junior világbajnoki címvédőként állt rajtkőre, és esélyeshez méltó versenyzéssel szerezte meg újabb elsőségét. Magyar csapattársa, Ladányi Réka negyedik lett.

Az Adorján SE 16 esztendős reménysége, Pamuki Dávid ugyanezen a távon valóra váltotta Kovács László mesteredző álmát: új egyéni csúccsal a harmadik helyen ért célba. A magyar válogatott fantasztikus szerepléssel, 10 arany-, 2 ezüst- és 3 bronzéremmel zárta az idei junior Európa bajnokságot!

Címkék: kriszti, varga, európa, uszonyos, úszó, bajnokság, sport