A donneri sportközpontban rekordmezőny gyűlt össze, és jutott első helyezés Pécsre, illetve Csurgóra is.

Az elmúlt évek legnagyobb mezőnyű versenyét rendezték meg az elmúlt hétvégén a donneri sportközpontban. A kétnapos viadalon 35 egyéni nevező és 14 páros állt rajthoz, és a négy pályán 131 mérkőzés szerepelt a programban.

- Most elég sokan összegyűltünk szerencsére. Az időjárás eddig nem voltjó, a mai nap töéklezes. Régen nem volt ennyi versenyző a pályán, ez nagyon jó - Witz Viktória ügyvezető, Donner Sportközpont.

Az Old Boy Kupán csak 35 év felettiek léphettek pályára, és hat egyéni, illetve két páros kategóriában hirdettek győztest. Egy-egy első hely került Csurgóra és Pécsre, a többi aranyérmen a kaposváriak osztoztak. A Donner SK az idei nyáron is megrendezi éjszakai versenyét.

Az Old Boy Kupa versenyzői a névadó Magyar trénig Oktatási Központ jóvoltából értékes tárgyjutalomban részesültek, emellett természetesen érem és kupa is járt a legjobbaknak.