2020.10.22 - Csütörtök
Előd
8ºC / 21ºC
Tiszta égbolt

Huszonegy dobogós hely uszonyosúszásban 2013. Március 20. - Szerda 16:34 | Címkék: közül, úszásban, dobogós, Kaposvári, Sport, kaposváriak, uszonyos

Huszonegy dobogós helyezést szereztek a Középület-kivitelező Adorján SE sportolói a Kecskeméten megrendezett, nagy múltú Aranyhomok Kupa uszonyosúszó versenyen.

A kaposváriak közül a Cápa-korosztályban Stéger Simon és Durgó Katalin, a gyermekek között pedig Bognár Nóra állhatott fel a dobogóra. A serdülők mezőnyében Fazekas András három arany, Lengyeltóti Bence két ezüst és egy bronz, Stadler Bence pedig egy bronzérmet szerzett. Az ifjúsági korú Varga Erik, valamint a junior világbajnok Varga Krisztina mindhárom éremből gyűjtött egyet-egyet. A junior-felnőtt mezőnyben Gréczi Martin és Németh Dávid egy-egy második helyezéssel, Pamuki Dávid pedig egy bronzéremmel gazdagodott.