2018.06.19 - Kedd
Gyárfás
19ºC / 27ºC
Tiszta égbolt

Harmadszor is döntetlen 2012. Szeptember 03. - Hétfő 15:59 | Címkék: nyugati csoport, SOmogy, Sport, Rákóczi II, NB II., döntetlen

A Szombathely és a Paks ligacsapata után a Győr II gárdájával is döntetlent játszott a Rákóczi második számú együttese a labdarúgó NB II. Nyugati csoportjában.

A somogyiak küzdelmes kilencven percet vívtak a Rába-partiak otthonában, és kis szerencsével akár a győzelmet is megszerezhették volna. Barna László tanítványai három ponttal a 12. helyen állnak, és szombaton 18 órakor, a listavezető Gyirmót elleni hazai találkozóval folytatják szereplésüket.

Az NB III Dáva-csoportjában egy góllal nyert a Nagyatád a Nagybaracska ellen, a Balatonlelle pedig egy góllal kapott ki az éllovas pécsiektől. A Nagybajom és a Siófok II. ugyancsak pont nélkül maradt.