2020.10.22 - Csütörtök
Előd
8ºC / 21ºC
Tiszta égbolt

Világbajnoki mezőnyben 2011. Augusztus 02. - Kedd 16:11 | Címkék: Kovács Zsófia, Adorján SE, Németh Dávid, búvár, Sport, uszonyos

Két kaposvári sportoló szállt vízbe a Hódmezővásárhelyen zajló uszonyosúszó világbajnokság harmadik napján.

A Középület-kivitelező Adorján SE versenyzői közül Kovács Zsófia a 100 méteres búvárúszó számban három másodpercet javított eddigi legjobbján, és 16. lett. Németh Dávid szintén egyéni rekordot úszott a 800 méteres uszonyosúszó számban, amivel bejutott a döntőbe. A magyar csapat újabb világbajnoki címmel gazdagodott: a 400 méteres búvárúszó számban Kanyó Dénes új világcsúccsal nyert, az egykori kaposvári Vilhelm Szilárd az 5. helyen ért célba.