Rég nem látott gólfesztivált rendezett a Kaposvári Rákóczi csikócsapata az NB III-as bajnokság Dráva-csoportjának hétvégi fordulójában. A zöld-fehérek hazai környezetben 5-0 verték a Balatonlellét a megyei rangadón. A hazaiak a szünetben már 2-0-ra vezettek, de nem elégedtek meg ennyivel. A Nagyatádról igazolt Kovács Olivér háromszor is bevette a Balaton-partiak hálóját. A kaposváriak nagyszerűen támadtak a széleken, és szétzilálták a vendégek védelmét.

A megyei élvonalban az első és a második helyezett csatáját 4-0-ra nyerte a Nagybajom, így Bőzsöny János együttese már négy ponttal vezeti a tabellát a csurgóiak előtt. A harmadik helyen tanyázó Mezőcsokonya pont nélkül maradt Lábodon. A másodosztály déli csoportjában az első helyezett kilenc góllal verte az utolsót, északon pedig meglepő vereséget szenvedett a Kéthely Balatonberényben és csoportrangadót nyert a Lengyeltóti ellen a Ságvár.